Śniadania Wieliczka

Wieliczka ma bardzo dużo różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować wszystkie obiekty, które w ofercie mają śniadanie w mieście Wieliczka.

śniadania Wieliczka

Pragniesz być na naszej liście lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz widnieć na naszej liście z Wieliczki, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • Twoje śniadania, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • fotografie dań, które chcecie wyświetlić,
 • zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny właścicielu obiektu w Wieliczce, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do obiektu w mieście Wieliczka). Warto się pospieszyć!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać restaurację z Wieliczki, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Wieliczka?

śniadania Wieliczka
śniadania Wieliczka

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Wieliczki kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ten obiekt od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Ultra trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Wieliczka, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Wieliczki będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego powodu, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Wieliczka:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • wasa z łososiem,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Wieliczka? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja