Śniadania Piła

Piła ma bardzo dużo różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować wszelkie obiekty, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Piła.

śniadania Piła

Chcesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Piły, napisz do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja lokalu,
 • ciekawe posiłki, które serwujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie pokazać wszystkim,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha reach ucha} klientów, którzy zajadają się pysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Pile, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do restauracji w mieście Piła). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Piły, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • dania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojej kochance, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Piła?

śniadania Piła
śniadania Piła

Jak dobrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Piły kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko jest ten lokal od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Piła, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z Piły będzie nam mogła zaserwować posiłki w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Piła:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i rogalik maślany,
 • omlet z serem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Piła? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja