Ogniem i piecem

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Ogniem i piecem Goleszów

Przeglądając instagrama czasem trafimy na perełki kulinarne. Tym razem zobaczyliśmy tę restaurację na instastory jednego z muzyków. On sam ją polecił, nam zdjęcia pizzy przypadły do gustu, więc… postanowiliśmy się tam udać.

Delikatnie zmieszani byliśmy, gdy przyjechaliśmy na miejsce. Mała budka, postawiona przy domu prywatnym – po prostu w ogródku. Weszliśmy do niego, a za budką stoliki z palet i drewnianych szpuli. Jedyna myśl, która pojawiła się w naszej głowie to “ahoj przygodo!” – czasem trzeba sprawdzić przydomową restaurację!

Zamówiliśmy klasyczną propozycję z szynką parmeńską, rukolą i pomidorkami koktajlowymi.

Ogniem i piecem Goleszów

Niech nie zmyli Was logo Polish BBQ Mafia. W jednym miejscu działają dwie restauracje, a wszystkie dania wychodzą z… właśnie tej małej budki. W czasie oczekiwania na pizzę, pojawiało się kilku kierowców na dowóz i wcale nie dziwimy się, że mają tyle zamówień. Naprawdę pizza jest jedną z najlepszych, które spróbowaliśmy. Pozory mylą i nawet dania z małych budek mogą zaspokoić podniebienia!

Zdecydowanie polecamy restaurację Ogniem i piecem w Goleszowie!

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać w to miejsce?

Dokładny adres:
Wolności 14,
43-440 Goleszów, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela – 13:00 – 21:00

Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak

Kontakt:
Tel: 503 773 389
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca