Klub Fabryczny

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Klub Fabryczny

Tym razem wybraliśmy się do Klub Fabryczny w Łaziskach Górnych, który zainteresował nas swoimi zdjęciami na Facebooku i Instagramie. Większość z nich w tle miały hutę, przez co nadawali specyficzny charakter swojej restauracji. Ucieszyliśmy się, gdy zobaczyliśmy, że w restauracji można zjeść pyszną pizzę… A pizzę uwielbiamy!

Po przyjeździe, pojawił się niespotykany budynek restauracji Klub Fabryczny, który naprawdę cieszy oko. Szkoda jedynie, że jest on zasłonięty drzewami i płotem sąsiadujacego boiska. Gdyby nie to, miejscówka byłaby naprawdę idealna.

Zamówiliśmy pizzę Bresaola. Po odejściu kelnerki, zobaczyliśmy, że z tyłu menu są… gry dla małych dzieci! Nasze oczy zabłyszczały, długopis szybko poszedł w ruch. Jak najszybicej chcieliśmy uzupełnić zadane nam zagadki. Pomysł bardzo dobry, można zająć głowę osób dorosłych lub dzieci, a tym samym pozwolić odpocząć dorosłym.

Klub Fabryczny ma także konkurs, w którym uczestniczymy, jeśli nasz post na Instagramie spodoba się im, dostaniemy voucher na dwie darmowe pizze! Szczerze powiemy, że na to liczymy!

Po chwili dostaliśmy naszą pizzę.

klub fabryczny

Jak zawsze w pizzeriach, które nie są zwykłymi pizzeriami, można było pokroić pizzę w swoim zakresie. My chyba będziemy brać udział w konkursie najkrzywiej pokrojonej pizzy.

Do pizzy nie było sosów, ale za to były dostępne oliwa oraz balsamico. Idealne połączenie!

Pizza naprawdę bardzo dobra, ciasto dobrze podpieczone, a składniki całkowicie świeże. Rzadko można spotkać na śląsku tak przygotowaną pizzę ze składników, które nie są podstawowe.

Zdecydowanie polecamy restaurację Klub Fabryczny!

 To nie koniec opinii, przeczytaj poniżej!

klub fabryczny

Drogi Klubie Fabryczny

Przede wszystkim liczymy na to, że wygramy w konkursie na instagramie i będziemy mogli zjeść jeszcze dwie pyszne pizze. Zdecydowanie chcemy do was wrócić, tym razem siedząc w środku.

Przez żołądek do serca to dwie osoby, które jeżdżą po restauracjach i publikują recenzje na ich temat. Sprawdźcie nasze pozostałe na stronie Restauracje. Stronę prowadzi marketingowiec, który zajmuje się na co dzień pozycjonowaniem i “wiem jak w internety”.

Widzimy, że macie wykupioną domenę, ale nie macie jeszcze strony, którą fajnie byłoby postawić. My możemy dodatkowo zostawić linka na naszej stronie, dzięki czemu strona będzie częściej się wyświetlać w Google (pozycjonowanie). Więcej szczegółów po kontacie mailowym kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Naszą stronę co miesiąc odwiedza minimum 15 000 osób, dzięki czemu możecie dotrzeć do wielu osób.

klub fabryczny

Napiszcie do nas, z pewnością możemy Wam pomóc marketingowo. Pizza była naprawdę dobra i nie piszemy tego tylko dlatego, żeby wygrać voucher! 

Od nas najwyższa nota – 5/5

5/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Klub Fabryczny w Łaziskach Górnych?

Dokładny adres:
Wyzwolenia 23A,
43-170 Łaziska Górne, śląsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek – 12:00 – 21:00
piątek – niedziela – 12:00 – 22:00

Rodzaj działalności: Restauracja
Strona internetowa: brak

Kontakt:
Tel: 881 233 810
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Kurkuma

Kurkuma

Czym właściwie jest kurkuma i jakie ma właściwości? Niewiele osób wie, że może pomóc nawet przy odchudzaniu! Sprawdź nasz artykuł!

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 5 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca