Klub fabryczny

Blog przez żołądek do serca

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla
Klub fabryczny

Tym razem wybraliśmy się do Klub Fabryczny w Łaziskach Górnych, który zainteresował nas swoimi zdjęciami na Facebooku i Instagramie. Większość z nich w tle miały hutę, przez co nadawali specyficzny charakter swojej restauracji. Ucieszyliśmy się, gdy zobaczyliśmy, że w restauracji można zjeść pyszną pizzę… A pizzę uwielbiamy!

Po przyjeździe, pojawił się niespotykany budynek restauracji Klub Fabryczny, który naprawdę cieszy oko. Szkoda jedynie, że jest on zasłonięty drzewami i płotem sąsiadujacego boiska. Gdyby nie to, miejscówka byłaby naprawdę idealna.

Zamówiliśmy pizzę Bresaola. Po odejściu kelnerki, zobaczyliśmy, że z tyłu menu są… gry dla małych dzieci! Nasze oczy zabłyszczały, długopis szybko poszedł w ruch. Jak najszybicej chcieliśmy uzupełnić zadane nam zagadki. Pomysł bardzo dobry, można zająć głowę osób dorosłych lub dzieci, a tym samym pozwolić odpocząć dorosłym.

Klub Fabryczny ma także konkurs, w którym uczestniczymy, jeśli nasz post na Instagramie spodoba się im, dostaniemy voucher na dwie darmowe pizze! Szczerze powiemy, że na to liczymy!

Po chwili dostaliśmy naszą pizzę.

klub fabryczny

Jak zawsze w pizzeriach, które nie są zwykłymi pizzeriami, można było pokroić pizzę w swoim zakresie. My chyba będziemy brać udział w konkursie najkrzywiej pokrojonej pizzy.

Do pizzy nie było sosów, ale za to były dostępne oliwa oraz balsamico. Idealne połączenie!

Pizza naprawdę bardzo dobra, ciasto dobrze podpieczone, a składniki całkowicie świeże. Rzadko można spotkać na śląsku tak przygotowaną pizzę ze składników, które nie są podstawowe.

Zdecydowanie polecamy restaurację Klub Fabryczny!

To nie koniec opinii, przeczytaj poniżej!

klub fabryczny

Od nas najwyższa nota – 5/5

5 / 5
Dwóch grubasków zagłosowało!

Jak się dostać do Klub Fabryczny w Łaziskach Górnych?