Dotychczas

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

Dotychczas Tychy

Z jakiegoś powodu właściciele restauracji i kawiarnii w Tychach lubią nawiązywać do nazwy swojego miasta. Restauracja Dotychczas trafiła się nam całkowicie przypadkowo przejeżdżając przez centrum, a nazwę zapamiętaliśmy bez problemu. Wystrój w środku bardzo na plus, na ogródku dostępne są leżaki i altany, które mogą nas uchronić przed niską temperaturą na zewnątrz.

Zamówiliśmy tagliatelle guanciale, które wydawało nam się najlepszą propozycją z całej karty (nie licząc pizzy).

Dostaliśmy jako darmową przystawkę świeży chleb i hummus.

Dotychczas Tychy

Przystawka była bardzo dobra, chleb bardzo chrupki, lecz skórka dosyć twarda. To, że nie informują o takim przysmaku przed daniem głównym jest bardzo na plus – rzadko zdarza się, żeby ktokolwiek coś dodawał od siebie.

Big hat of coffee

Generalnie początek makaronu bardzo dobry. Im niżej schodziliśmy, tym bardziej danie było słone. Na samym końcu posiłku, makaron był naprawdę słony i gdyby nie karafka wody, którą zamówiliśmy, byłoby naprawdę ciężko.

W porównaniu do innej restauracji, w której mieliśmy przyjemność zjeść makaron – LL Restaurant – Dotychczas wypadło słabo. Nie było to jednak danie, którego się nie dało zjeść, nie przypadła nam do gustu tylko końcówka dania.

4/5 - (2 votes)

Jak się dostać do Dotychczas w Tychach?

 

Dokładny adres:
Sikorskiego 72,
43-100 Tychy, śląskie

Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek – 10:00 – 21:00
piątek – sobota – 10:00 – 22:00
niedziela – 11:00 – 21:00

Rodzaj działalności: Restauracja
Strona internetowa: brak

Kontakt:
Tel: 730 122 224
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa

Dieta bezglutenowa, jak sama nazwa wskazuje, to dieta całkowicie pozbawiona produktów glutenowych. Dowiedz się o niej więcej z wpisu!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!

facebook przez żołądek do serca instagram przez żołądek do serca