Tu i teraz Rybnik

Maciej

Niezły obżartuszek, ale tylko i wyłącznie w dobrej wierze! Pasjonata dobrego obiadu i krótkiej siesty. Laureat nagrody #mamOplaijobla

tu i teraz rybnik

Rowerowa wycieczka do Rybnika sprawiła, że po przejechaniu pod górkę ponad 50 kilometrów w jedną stronę musieliśmy znaleźć jakąkolwiek restaurację, w której odzyskamy siły. Na szczęście trafiliśmy na restaurację Tu i teraz na rybnickim rynku. Najedliśmy się tam i wtedy.Zamówiliśmy carpaccio z serem kozim, zupę krem z pomidorów, a na deser pieczone ziemniaczki w wędzonej papryce. Jak smakowało? Sprawdź!

Carpaccio było jak najbardziej udane. Wszystkie składniki świeże, delikatnie podpieczony chleb z musztardą. Zupa także była dobrze przygotowana – delikatnie kwaśna i przede wszystkim gęsta jak prawdziwy krem.

Nasz deser w postaci ziemniaków pieczonych z sosami chyba wygrał cały dzień. Niektóre z ziemniaków (szczególnie te znajdujące się niżej) były o wiele mniej przyprawione papryką niż ich kartfolani bracia, ale w połączeniu z sosem wszystko komponowało się idealnie.

Szczerze polecamy tą restaurację w sercu Rybnika!
Jak się dostać do tu i teraz w Rybniku?

Dokładny adres:
Jana III Sobieskiego 2,
44-200 Rybnik, śląskie
Godziny otwarcia:
poniedziałek – sobota – 10:00 – 22:00
niedziela – 12:00 – 22:00
Rodzaj działalności:
Restauracja
Strona internetowa:
brak
Kontakt:
Tel: 669 332 889
E-mail: brak

CIEKAWE ARTYKUŁY

Masło klarowane

Masło klarowane

Słyszałeś kiedykolwiek o maśle klarowanym? My też! Sprawdź nasz artykuł, w którym opisujemy wszystkie istotne informacje o nim!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE WPISY NA BLOGU

Czas czytania: 4 minut

Data publikacji:

Ostatnia aktualizacja:


 

 

Hej, jesteśmy dwójką smakoszów, którzy… zjedzą wszystko żeby sprawdzić, czy aby na pewno jedzenie w restauracji w której chcesz zjeść jest bezpieczne.

Sprawdzaj nasze soszjale i stronę żeby wiedzieć więcej!