Śniadania Września

Września ma wiele różnych lokali, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego na pewno dowiemy się od osóbnaszych internautów i właścicieli restauracji.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać wszystkie restauracje, które w ofercie mają śniadanie w mieście Września.

śniadania Września

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli musisz widnieć na naszej liście z Wrześni, wyślij do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • najlepsze posiłki, które serwujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które chcecie wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • mini bonus dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Wrześni, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej stronie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do restauracji w mieście Września). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z Wrześni, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz nam kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • śniadania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swoim znajomym, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Napiszcie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że pozostałe obiekty też chcą się dodać do naszego spisu!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Września?

śniadania Września
śniadania Września

Jak dobrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Wrześni kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Września, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Wrześni będzie nam mogła zaserwować posiłki w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Września:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Września? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja