Śniadania Elbląg

Elbląg ma wiele różnych restauracji, które oferują nam ogromną ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli lokali gastronomicznych.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zebrać najlepsze restauracje, które w ofercie mają śniadanie w mieście Elbląg.

śniadania Elbląg

Musisz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli pragniesz dostać się na naszą listę z Elbląga, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • przykładowe posiłki, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się przepysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Elblągu, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Elbląg). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z Elbląga, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Napisz nam kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • adres obiektu,
 • dania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Przykładowe opinie restauracji

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Elbląg?

śniadania Elbląg
śniadania Elbląg

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Elbląga kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Elbląg, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Elbląga będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Elbląg:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z dodatkami,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Elbląg? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja