Śniadania Ustroń

Ustroń ma wiele różnych obiektów, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osób czytających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać wszelkie obiekty, które w menu mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Ustroń.

śniadania Ustroń

Chcesz być na naszej liście lokali?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz widnieć na naszej liście z Ustronia, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa lokalu,
 • adres lokalu,
 • najlepsze śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto pokazać wszystkim,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha pull off ucha} klientów, którzy jedzą dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to kończy się bardzo źle.

Drogi właścicielu obiektu w Ustroniu, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Ustroń). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z Ustronia, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Napisz nam kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • dania, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe obiekty też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Ustroń?

śniadania Ustroń
śniadania Ustroń

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Ustronia kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Bardzo ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Ustroń, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda z restauracji z Ustronia będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Ustroń:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food,
 • kawa i grahamka,
 • omlet z serem,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Ustroń? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja