Śniadania Płock

Płock ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i właścicieli lokali gastronomicznych.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce wypisać wszelkie restauracje, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Płock.

śniadania Płock

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów gastronomicznych

Jeśli musisz widnieć na naszej liście z Płocka, napisz do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • przykładowe śniadania, które podajecie oraz ich koszt,
 • fotografie dań, które chcecie wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Płocku, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym portalu w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Płock). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Płocka, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Napisz nam kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • śniadania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Płock?

śniadania Płock
śniadania Płock

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Płocka wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Płock, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Płocka będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Płock:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • bagietka z salami,
 • wasa z łososiem,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Płock? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja