Śniadania Bochnia

Bochnia ma wiele różnych obiektów, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które na pewno skosztowałby każdy koneser. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób czytających tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować wszelkie restauracje, które oferują śniadanie w mieście Bochnia.

śniadania Bochnia

Pragniesz być na naszej liście lokali?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli restauracji

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Bochnii, napisz do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • adres obiektu,
 • najlepsze dania, które gotujecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • bonus dla osób, które doślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się pysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny właścicielu obiektu w Bochnii, pamiętaj, że w każdym z miast jest tylko jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Bochnia). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Bochnii, w której jadłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Wyślij nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja lokalu,
 • śniadania, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Bochnia?

śniadania Bochnia
śniadania Bochnia

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Bochnii wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Bochnia, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Bochnii będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Bochnia:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Bochnia? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja