Śniadania Rybnik

Rybnik ma wiele różnych obiektów, które oferują nam ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy koneser. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zagregować najlepsze obiekty, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Rybnik.

śniadania Rybnik

Chcesz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Rybnika, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • ciekawe posiłki, które gotujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które chcecie pokazać ,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • bonus dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Rybniku, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszym portalu w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Rybnik). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Rybnika, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij nam kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • dania, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Rybnik?

śniadania Rybnik
śniadania Rybnik

Jak dobrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Rybnika wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Rybnik, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Rybnika będzie nam mogła zaserwować posiłki w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Rybnik:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Rybnik? A może chcesz uzupełnić naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja