Śniadania Augustów

Augustów ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Które z nich są warte zachodu? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać te restauracje, które oferują śniadanie w mieście Augustów.

śniadania Augustów

Pragniesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Augustowa, napisz do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • adres obiektu,
 • przykładowe śniadania, które podajecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi właścicielu obiektu w Augustowie, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Augustów). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Augustowa, w której jadłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe obiekty także chcą się dodać do naszego spisu!

Przykładowe opinie restauracji

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Augustów?

śniadania Augustów
śniadania Augustów

Jak wybrać dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Augustowa wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ten lokal od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Augustów, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Augustowa będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Augustów:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Augustów? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja