Śniadania Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska ma bardzo dużo różnych obiektów, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wybrania się? Tego na pewno dowiemy się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zagregować najlepsze lokale, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Środa Wielkopolska.

śniadania Środa Wielkopolska

Musisz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz dostać się na naszą listę z środy wielkopolskiej, napisz do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • adres obiektu,
 • istotne posiłki, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które prześlą nam także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha do ucha} klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które znajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w środzie wielkopolskiej, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do obiektu w mieście Środa Wielkopolska). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z środy wielkopolskiej, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swoim kolegom, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Przykładowe opinie restauracji, w których już byliśmy

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Środa Wielkopolska?

śniadania Środa Wielkopolska
śniadania Środa Wielkopolska

Jak wybrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy środy wielkopolskiej wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Środa Wielkopolska, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z środy wielkopolskiej będzie nam mogła zaserwować posiłki w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Środa Wielkopolska:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Środa Wielkopolska? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja