Śniadania Kołobrzeg

Kołobrzeg ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować te obiekty, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Kołobrzeg.

śniadania Kołobrzeg

Chcesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Kołobrzega, napisz do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • istotne dania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • bonus dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Waszeprzepyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które znajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Kołobrzegu, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Kołobrzeg). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Kołobrzega, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Wyślij nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że pozostałe lokale także chcą się dodać do naszego spisu!

Przykładowe opinie restauracji, w których już byliśmy

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Kołobrzeg?

śniadania Kołobrzeg
śniadania Kołobrzeg

Jak dobrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Kołobrzega kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Kołobrzeg, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Kołobrzega będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Kołobrzeg:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z dodatkami,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Kołobrzeg? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja