Śniadania Oświęcim

Oświęcim ma bardzo dużo różnych lokali, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać wszystkie obiekty, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Oświęcim.

śniadania Oświęcim

Chcesz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeżeli pragniesz dostać się na naszą listę z Oświęcimia, napisz do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja restauracji,
 • przykładowe dania, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto pokazać ,
 • zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą przepyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Oświęcimiu, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do obiektu w mieście Oświęcim). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać restaurację z Oświęcimia, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • śniadania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Napiszcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Oświęcim?

śniadania Oświęcim
śniadania Oświęcim

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Oświęcimia wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Oświęcim, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Oświęcimia będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Oświęcim:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Oświęcim? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja