Śniadania Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski ma wiele różnych obiektów, które oferują nam ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najlepiej oceniane lokale, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Bielsk Podlaski.

śniadania Bielsk Podlaski

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Bielska Podlaskiego, napisz do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja restauracji,
 • przykładowe śniadania, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które chcecie opublikować,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Bielsku Podlaskim, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Bielsk Podlaski). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Bielska Podlaskiego, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij do nas kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swoim znajomym, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Przykładowe opinie restauracji, w których już byliśmy

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Bielsk Podlaski?

śniadania Bielsk Podlaski
śniadania Bielsk Podlaski

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Bielska Podlaskiego kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ten lokal od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Bielsk Podlaski, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z Bielska Podlaskiego będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Bielsk Podlaski:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • bagietka z salami,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Bielsk Podlaski? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja