Śniadania Kalisz

Kalisz ma bardzo dużo różnych obiektów, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać najbardziej polecane lokale, które w ofercie mają śniadanie w mieście Kalisz.

śniadania Kalisz

Pragniesz być na naszej liście lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz dostać się na naszą listę z Kalisza, napisz do nas maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • Twoje śniadania, które serwujecie oraz ich ceny,
 • fotografie posiłków, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy jedzą dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które znajdą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Kaliszu, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Kalisz). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Kalisza, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • śniadania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojej żonie, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Kalisz?

śniadania Kalisz
śniadania Kalisz

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Kalisza wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Kalisz, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Kalisza będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Kalisz:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z papryką,
 • fast food,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • bagietka z salami,
 • wasa z łososiem,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Kalisz? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja