Śniadania Opole

Opole ma wiele różnych lokali, które oferują nam ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób czytających tą stronę i właścicieli lokali.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać najlepiej oceniane lokale, które w menu mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Opole.

śniadania Opole

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Opola, napisz do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • ciekawe posiłki, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • fotografie posiłków, które warto pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy wyślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które znajdą każdą próbę oszukaństwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Opolu, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszej witrynie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do obiektu w mieście Opole). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Opola, w której byłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu internetowego, a Ty pochwalisz się swojej kochance, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Opole?

śniadania Opole
śniadania Opole

Jak dobrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Opola wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Opole, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Opola będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Opole:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Opole? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja