Śniadania Wałbrzych

Wałbrzych ma wiele różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zebrać najbardziej polecane lokale, które w ofercie mają śniadanie w mieście Wałbrzych.

śniadania Wałbrzych

Chcesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli restauracji

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Wałbrzycha, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • najlepsze dania, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które chcecie pokazać wszystkim,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • bonus dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha accomplish ucha} klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Wałbrzychu, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Wałbrzych). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać obiekt z Wałbrzycha, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • adres restauracji,
 • dania, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że inne lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Wałbrzych?

śniadania Wałbrzych
śniadania Wałbrzych

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Wałbrzycha wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Wałbrzych, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Wałbrzycha będzie nam mogła zaserwować posiłki w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Wałbrzych:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Wałbrzych? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja