Śniadania Zgierz

Zgierz ma wiele różnych lokali, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób czytających tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce wypisać najlepsze lokale gastronomiczne, które w menu mają śniadanie w mieście Zgierz.

śniadania Zgierz

Chcesz być w naszym spisie lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz dostać się na naszą listę z Zgierza, wyślij do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • adres restauracji,
 • ciekawe dania, które podajecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które chcecie wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • bonus dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha pull off ucha} klientów, którzy zajadają się daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi restauratorze w Zgierzu, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do obiektu w mieście Zgierz). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Zgierza, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Napisz nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Zgierz?

śniadania Zgierz
śniadania Zgierz

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Zgierza wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ten obiekt od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Zgierz, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Zgierza będzie nam mogła serwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Zgierz:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • omlet z serem,
 • bagietka z salami,
 • wasa z łososiem,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Zgierz? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja