Śniadania Kłodzko

Kłodzko ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte zachodu? Tego dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać wszystkie obiekty, które w menu mają śniadanie w mieście Kłodzko.

śniadania Kłodzko

Chcesz być w naszym spisie restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Kłodzka, napisz do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • przykładowe posiłki, które serwujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • mini bonus dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Kłodzku, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do obiektu w mieście Kłodzko). Masz powód, więc spiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać restaurację z Kłodzka, w której byłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij do nas kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • śniadania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Kłodzko?

śniadania Kłodzko
śniadania Kłodzko

Jak wybrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Kłodzka wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ten obiekt od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Kłodzko, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Kłodzka będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Kłodzko:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Kłodzko? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja