Śniadania Dzierżoniów

Dzierżoniów ma wiele różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osób czytających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce wypisać wszystkie obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Dzierżoniów.

śniadania Dzierżoniów

Musisz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów gastronomicznych

Jeżeli pragniesz dostać się na naszą listę z Dzierżonowa, wyślij do nas maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja restauracji,
 • ciekawe posiłki, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • bonus dla tych, którzy wyślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha pull off ucha} klientów, którzy jedzą przepyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Dzierżonowie, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do lokalu w mieście Dzierżoniów). Pośpiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Dzierżonowa, w której jadłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • śniadania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu, a Ty będziesz chwalić się swojej żonie, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Najnowsze opinie restauracji

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Dzierżoniów?

śniadania Dzierżoniów
śniadania Dzierżoniów

Jak dobrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Dzierżonowa kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Dzierżoniów, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z Dzierżonowa będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować te obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Dzierżoniów:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Dzierżoniów? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja