Śniadania Chorzów

Chorzów ma wiele różnych lokali, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy koneser. Jakie z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób czytających tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać najlepsze lokale gastronomiczne, które w menu mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Chorzów.

śniadania Chorzów

Pragniesz być w naszym spisie lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeśli pragniesz widnieć na naszej liście z Chorzowa, wyślij do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • ciekawe dania, które podajecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha do ucha} klientów, którzy jedzą Waszeprzepyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które znajdą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Chorzowie, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Chorzów). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Chorzowa, w której jadłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Wyślij do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • posiłki, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty będziesz chwalić się swojej kochance, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Chorzów?

śniadania Chorzów
śniadania Chorzów

Jak wybrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Chorzowa kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Chorzów, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Chorzowa będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Chorzów:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Chorzów? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja