Śniadania Reda

Reda ma wiele różnych obiektów, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy koneser. Które z nich są warte wybrania się? Tego na pewno dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli lokali.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać te obiekty, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Reda.

śniadania Reda

Musisz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz dostać się na naszą listę z Redy, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • Twoje posiłki, które Twoi kelnerzy serwują oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • mini bonus dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.

Serdeczny właścicielu obiektu w Redzie, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej stronie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Reda). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać lokal z Redy, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • dania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne lokale też chcą się dodać do naszego spisu!

Najnowsze opinie restauracji

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Reda?

śniadania Reda
śniadania Reda

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Redy wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Reda, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Redy będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Reda:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Reda? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja