Śniadania Zielona Góra

Zielona Góra ma bardzo dużo różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte zachodu? Tego na pewno dowiemy się od osóbnaszych internautów i właścicieli obiektów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zagregować najlepiej oceniane obiekty, które w ofercie mają śniadanie w mieście Zielona Góra.

śniadania Zielona Góra

Pragniesz być na naszej liście restauracji?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Zielonej Góry, wyślij do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja lokalu,
 • ciekawe śniadania, które podajecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które chcecie opublikować,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na istnienie Twojej marki!
 • bonus dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Waszeprzepyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi właścicielu restauracji w Zielonej Górze, pamiętaj, że w każdym z miast jest tylko jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Zielona Góra). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać obiekt z Zielonej Góry, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • dania, które spożyłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojej żonie, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie także, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Zielona Góra?

śniadania Zielona Góra
śniadania Zielona Góra

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Zielonej Góry kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Zielona Góra, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Zielonej Góry będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Zielona Góra:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Zielona Góra? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja