Śniadania Sopot

Sopot ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy obżartuszek. Jakie z nich są warte zachodu? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać najlepiej oceniane obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Sopot.

śniadania Sopot

Musisz być na naszej liście lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Sopotu, napisz do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • najlepsze dania, które Twoi kelnerzy serwują oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto pokazać wszystkim,
 • najlepiej zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • mini bonus dla osób, które prześlą nam także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha complete ucha} klientów, którzy zajadają się daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi restauratorze w Sopocie, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Sopot). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać restaurację z Sopotu, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy obsmarować? Napisz nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • śniadania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz chwalić się swojej żonie, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Sopot?

śniadania Sopot
śniadania Sopot

Jak znaleźć idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Sopotu kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Sopot, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Sopotu będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Sopot:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i rogalik maślany,
 • omlet z serem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Sopot? A może chcesz uzupełnić naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja