Śniadania Szczecin

Szczecin ma wiele różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać wszystkie obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w mieście Szczecin.

śniadania Szczecin

Musisz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli musisz dostać się na naszą listę z Szczecina, napisz do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • istotne dania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha realize ucha} klientów, którzy jedzą pyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Szczecinie, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszej stronie w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Szczecin). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać lokal z Szczecina, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa lokalu,
 • adres restauracji,
 • dania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu internetowego, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy aby na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Szczecin?

śniadania Szczecin
śniadania Szczecin

Jak wybrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Szczecina wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Szczecin, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Szczecina będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Szczecin:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Szczecin? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja