Śniadania Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski ma bardzo dużo różnych lokali, które oferują nam dużą ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najbardziej polecane lokale gastronomiczne, które oferują śniadanie w mieście Wodzisław Śląski.

śniadania Wodzisław Śląski

Chcesz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli musisz dostać się na naszą listę z Wodzisławia śląskiego, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa lokalu,
 • adres obiektu,
 • Twoje śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • fotografie dań, które warto pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • mini bonus dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha reach ucha} klientów, którzy zajadają się Waszymi pysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Drogi właścicielu obiektu w Wodzisławiu śląskim, pamiętaj, że w każdym mieście jest maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Wodzisław Śląski). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z Wodzisławia śląskiego, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszego spisu!

Przykładowe opinie restauracji

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Wodzisław Śląski?

śniadania Wodzisław Śląski
śniadania Wodzisław Śląski

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Wodzisławia śląskiego wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Nigdy nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Wodzisław Śląski, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Wodzisławia śląskiego będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Wodzisław Śląski:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • fast food (niestety w postaci sieciówek),
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Wodzisław Śląski? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja