Śniadania Olsztyn

Olsztyn ma bardzo dużo różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno skosztowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte zachodu? Tego na pewno dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli obiektów.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować najlepsze restauracje, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Olsztyn.

śniadania Olsztyn

Chcesz być na naszej liście lokali?

Odezwij się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli restauracji

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Olsztyna, wyślij do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • Twoje dania, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które chcecie opublikować,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • bonus dla osób, które prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha complete ucha} klientów, którzy zajadają się daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Olsztynie, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszej witrynie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Olsztyn). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Olsztyna, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Napisz nam kilka punktów, a dokładniej:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja obiektu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swojej kochance, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas niejednokrotnie na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Olsztyn?

śniadania Olsztyn
śniadania Olsztyn

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Olsztyna wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tegoż lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Olsztyn, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda z restauracji z Olsztyna będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować te obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Olsztyn:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • omlet z serem,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Olsztyn? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja