Śniadania Sosnowiec

Sosnowiec ma wiele różnych lokali, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte zachodu? Tego na pewno dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli lokali.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najlepsze lokale, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Sosnowiec.

śniadania Sosnowiec

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli musisz dostać się na naszą listę z Sosnowca, wyślij do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • Twoje posiłki, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które chcecie wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Sosnowcu, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Sosnowiec). Pośpiesz się!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać restaurację z Sosnowca, w której byłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • posiłki, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swoim znajomym, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszego spisu!

Najnowsze opinie restauracji

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i musimy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Sosnowiec?

śniadania Sosnowiec
śniadania Sosnowiec

Jak znaleźć idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Sosnowca kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ten lokal od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Sosnowiec, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Sosnowca będzie nam mogła serwować posiłki w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Sosnowiec:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Sosnowiec? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja