Śniadania Sosnowiec

Śniadania w mieście Sosnowiec

Sosnowiec ma wiele różnych lokali, które oferują nam ogromną ilość różnych pysznych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać wszystkie lokale, które w ofercie mają śniadanie w mieście Sosnowiec.
śniadania Sosnowiec

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Dla restauratorów

Jeśli musisz widnieć na naszej liście z Sosnowca, wyślij do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa restauracji,
 • adres restauracji,
 • warte spróbowania śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażmy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszukaństwa, a to musi kończyć się bardzo źle.
Serdeczny właścicielu lokalu w Sosnowcu, pamiętaj, że w każdym z miast jest tylko jeden lokal, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Sosnowiec). Pośpiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Sosnowca, w której jadłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa lokalu,
 • adres restauracji,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.
Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz chwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

15 + 12 =

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu odrobinę czasu na przetrawienie wszystkiego. Czy aby na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Sosnowiec?

śniadania Sosnowiec
śniadania Sosnowiec

Jak wybrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Sosnowca kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉
Ultra trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Sosnowiec, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z Sosnowca będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w ruchu. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos.

Najczęściej wybierane dania w mieście Sosnowiec:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.
Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Sosnowiec? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: