Śniadania Łomża

Łomża ma bardzo dużo różnych obiektów, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które na pewno spróbowałby każdy koneser dobrego smaku. Jakie z nich są warte zachodu? Tego dowiemy się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli obiektów.
Jesteśmy serwisem, który w niedalekiej przyszłości chce zagregować te restauracje, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Łomża.

śniadania Łomża

Musisz być na naszej liście restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali

Jeżeli pragniesz dostać się na naszą listę z Łomży, napisz do nas wiadomość e-mail na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • adres lokalu,
 • ciekawe śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które chcecie pokazać ,
 • zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Łomży, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w danym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Łomża). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających lokale

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Łomży, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o lokalu gastronomicznym? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty będziesz chwalić się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe obiekty też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego dania, które zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Łomża?

śniadania Łomża
śniadania Łomża

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Łomży kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Trzeba jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Łomża, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Łomży będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Łomża:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Łomża? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja