Śniadania Koszalin

Koszalin ma bardzo dużo różnych lokali, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Jakie z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i właścicieli lokali.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce wypisać te lokale, które w menu mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Koszalin.

śniadania Koszalin

Chcesz być w naszym spisie restauracji?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Koszalina, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres lokalu,
 • warte spróbowania śniadania, które serwujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się Waszymi przepysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które odnajdą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Drogi przedsiębiorco w Koszalinie, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Koszalin). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Koszalina, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Wyślij do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja lokalu,
 • dania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co napiszesz zostało opublikowane w internecie!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Koszalin?

śniadania Koszalin
śniadania Koszalin

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Koszalina kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Koszalin, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Koszalina będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Koszalin:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z dodatkami,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i rogalik maślany,
 • omlet z serem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Koszalin? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja