Śniadania Toruń

Toruń ma bardzo dużo różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najlepsze lokale gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Toruń.

śniadania Toruń

Chcesz być na naszej liście lokali?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali

Jeśli musisz dostać się na naszą listę z Torunia, wyślij do nas maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • Twoje posiłki, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie pokazać ,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • mini bonus dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą Waszeprzepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które znajdą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w Toruniu, pamiętaj, że w każdym mieście może być tylko jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej stronie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Toruń). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Torunia, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Wyślij nam kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • adres obiektu,
 • śniadania, które jadłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • dodatkowo, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o lokalu? Twój wpis wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu internetowego, a Ty będziesz chwalić się swojej kochance, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjecie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Toruń?

śniadania Toruń
śniadania Toruń

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Torunia kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Toruń, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda z restauracji z Torunia będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Toruń:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus na bułce razowej,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • wafle ryżowe.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Toruń? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja