Śniadania Ełk

Ełk ma bardzo dużo różnych obiektów, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy koneser. Jakie z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i właścicieli obiektów gastronomicznych.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce wypisać wszelkie lokale gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w mieście Ełk.

śniadania Ełk

Musisz być w naszym spisie lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów gastronomicznych

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Ełku, napisz do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja restauracji,
 • ciekawe posiłki, które serwujecie oraz ich koszt,
 • fotografie dań, które warto pokazać ,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na renomę Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcia swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się przepysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to musi kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny właścicielu lokalu w Ełku, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym serwisie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Ełk). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Ełku, w której jadłeś/aś, ale nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij nam kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • dania, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty będziesz chwalić się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe lokale też chcą się dodać do naszego spisu!

Przykładowe opinie restauracji, w których już byliśmy

Nasze ulubione:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz być świadomy/a tego, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Ełk?

śniadania Ełk
śniadania Ełk

Jak wybrać dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Ełku wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Ełk, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Większość czasu każda restauracja z Ełku będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować te obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Ełk:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Ełk? A może chcesz uzupełnić naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja