Śniadania Giżycko

Giżycko ma wiele różnych obiektów, które oferują nam ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno skosztowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zagregować najlepsze lokale, które w ofercie mają śniadanie w mieście Giżycko.

śniadania Giżycko

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali gastronomicznych

Jeżeli musisz dostać się na naszą listę z Giżycka, wyślij do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości zawrzyj następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • istotne dania, które podajecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które chcecie opublikować,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • bonus dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy jedzą Waszepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to zawsze kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Giżycku, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszej stronie w danym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do restauracji w mieście Giżycko). Masz powód, więc spiesz się!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Giżycka, w której byłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy wystawić negatywną opinię? Wyślij do nas kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa restauracji,
 • adres lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Naszkrobajcie do nas maila lub użyjcie formularza, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Pamiętajcie, że pozostałe restauracje także chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie też, że nie można jeść tych ważnych posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Giżycko?

śniadania Giżycko
śniadania Giżycko

Jak dobrać dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Giżycka kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Giżycko, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda restauracja z Giżycka będzie nam mogła zaserwować posiłki na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować te obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Giżycko:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdej restauracji, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Giżycko? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja