Dieta sokowa Poznań

Szukasz diety sokowej w Poznaniu? Idealna decyzja! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób chce zamówić ją z dowozem do domu! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą jej spróbować?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Catering dietetyczny, który dowozi do Poznania:

detoks sokowy Poznań

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Poznań

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Poznań

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Poznaniu to

detoks sokowy Poznań

Odkwaszanie ciała
To czego bardzo potrzebujemy! Nie dość, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to w dodatku bardzo długo utrzymują się w nim. Co jakiś czas należy to poprawić i wyregulować funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Poznań

Nie ma skutków ubocznych
Bardzo dużo diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę na cholesterol w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Poznań

Świeżutko i naturalnie
Tego potrzebujemy w czasach, gdy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują oneprozdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Poznań, są pakowane na dzień przed dostawą diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i mają bardzo dużą ilość witamin.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy smaku czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Każdy z czterech soków (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, żeby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w specjalnych mobilnych lodówkach. Nie może bowiem dojść do zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Poznania czy innego miasta, zatrudnia profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Poznań

Zielone

Normalne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest nieodzowny, tak samo jest w diecie sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Standardowo, zielone koktajle przygotowywane są z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Poznań

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Poznań

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Poznań

Fioletowe

Do tej drużyny aptitude rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest taki że hohoho.

Wszystkie soki, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi get utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy trzeba trzymać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz fajury nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie papierosów opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie lub chociaż ograniczenie ich już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja