Dieta sokowa Gdańsk

Szukasz diety sokowej w Gdański? Bardzo dobra decyzja! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a dużo osób chce zamówić ją z dostarczeniem pod adres zamieszkania! Czym jest dieta sokowa, że wszyscy chcą jej spróbować?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Diety pudełkowe, które dowożą do Gdańska:

detoks sokowy Gdańsk

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Gdańsk

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Gdańsk

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Gdański to głównie

detoks sokowy Gdańsk

Odkwaszanie organizmu
Bardzo tego potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to dodatkowo bardzo długo zatrzymują się w nim. Raz na jakiś czas trzeba to poprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Gdańsk

Bez skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niefajnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę if w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, możesz odczuć to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Gdańsk

Świeżutko i naturalnie
Tego potrzebujemy w czasach, gdy wszystko ma więcej chemii niż tablica Mendelejewa. Dieta sokowa to soki stworzone z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki odpowiedniemu przechowywaniu, utrzymują one swoje zdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Przeczytaj nasz wpis o detoksie sokowym pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Gdańsk, są przygotowywane dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i w swoim składzie zawierają bardzo dużą ilość witamin.
Każdy sok zawiera naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tych pysznych posiłków. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasami jeden sok jest zamieniany na zupę dla zmiany smaku) są zawsze bezpiecznie zamknięte, aby powietrze się do nich nie dostawało i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Gdańska czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Gdańsk

Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Bardzo dużo tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle przygotowywane są z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Gdańsk

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, wykorzystuje się warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Gdańsk

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor będziemy mieć dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Można też znaleźć soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Gdańsk

Fioletowe

Do naszych knack rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest taki że hohoho.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie otrzymamy wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy musisz trzymać w zimnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed promieniami słonecznymi. 

Jesteś uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie albo chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na kilka dni przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja