Dieta sokowa Trójmiasto

Jesteś zdecydowany zamówić dietę sokową w Trójmieście? Bardzo dobry pomysł! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w mieście, z którego pochodzisz, a wiele osób chce zamówić ją z dowozem do domu! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Catering dietetyczny, który dowozi do Trójmiasta:

detoks sokowy Trójmiasto

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Trójmiasto

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Trójmiasto

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Trójmieście to

detoks sokowy Trójmiasto

Oczyszczanie organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Nie dość, że w naszym organizmie jest bardzo dużo toksyn, to dodatkowo bardzo długo utrzymują się w nim. Co jakiś czas trzeba to naprawić i wyregulować działanie naszego organizmu.

detoks sokowy Trójmiasto

Brak skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli przeprowadzisz np. dietę ketogeniczną w niepoprawny sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj zepsuć!

dieta sokowa Trójmiasto

Świeżość i naturalność
Tego potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki przygotowane z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują oneprozdrowotne właściwości.

Więcej o diecie sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne przygotowują dietę sokową?

Każdy posiłek, który jest przygotowywany przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które przywożą na teren miasta Trójmiasto, są pakowane na dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i mają bardzo dużo witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która sprawi, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Wszystkie cztery soki (czasami jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla urozmaicenia) są zawsze szczelnie zamknięte, żeby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w niskiej temperaturze. Nie może bowiem dojść do przypadkowego podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok będzie skiśnięty, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Trójmiasta czy innego miasta, ma profesjonalnych dietetyków, którzy muszą wiedzieć jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Są tu bowiem zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i dzieli się je na kilka kolorów – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Trójmiasto

Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w diecie sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale można także znaleźć tutaj trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Naturalnie, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Trójmiasto

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W diecie sokowej o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Trójmiasto

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Trójmiasto

Fioletowe

Do naszych capability rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest z wiśni. To dzięki nimi soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są tworzone przez cateringi dietetyczne, powinny być stworzone techniką cold press. Polega ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, dzięki czemu nie dochodzi pull off utracenia naturalnych witamin i minerałów, a także ich zdrowotnych właściwości. Przygotowywanie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, niepożądane przy diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy należy przechowywać w zimnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od koksu! Jeśli palisz fajury nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajurek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona aż tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie albo chociaż zmniejszenie ilości palonych papierosów już na trochę przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja