Dieta sokowa Bielsko-Biała

Jesteś zdecydowany zamówić detoks sokowy w Bielsku-Białej? Idealna decyzja! Dieta sokowa to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a dużo osób zamawia ją z dostawą pod drzwi! Przez co dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Bielska-Białej dowożą diety pudełkowe:

detoks sokowy Bielsko-Biała

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Bielsko-Biała

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Bielsko-Biała

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Bielsku-Białej to

detoks sokowy Bielsko-Biała

Odkwaszanie organizmu
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to w dodatku zatrzymują się bardzo długo. Raz na jakiś czas trzeba to poprawić i wyregulować funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Bielsko-Biała

Nie mamy skutków ubocznych
Często źle przeprowadzone diety mogą doprowadzić do wielu, niekorzystnych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę na cholesterol w zły sposób, bez dodatkowych badań, odczujesz to na swoim życiu lub zdrowiu. Dieta sokowa to prościzna, a w dodatku jest uniwersalna, nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Bielsko-Biała

Świeżość i naturalność
Tego potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki stworzone ze świeżych warzyw i owoców, a w połączeniu z odpowiednim, utrzymują one swoje właściwości.

Więcej informacji na temat diety sokowej? Przeczytaj nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

Jak cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Bielsko-Biała, są pakowane dzień przed dostawą diety sokowej. Każdy z posiłków z pewnością są świeże i posiadają bardzo dużo witamin.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie miał jeszcze więcej toksyn.
Każdy z czterech soków (czasem jeden posiłek w postaci soku jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze szczelnie zamknięte, aby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w odpowiedniej temperaturze. Nie może bowiem dojść do podgrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć rezultaty trzech dni diety sokowej zaraz po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Bielska-Białej czy jakiegokolwiek innego miasta, ma profesjonalistów, którzy muszą wiedzieć jak przygotować dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele przepisów na dietę sokową i można podzielić je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Bielsko-Biała

Zielone

Popularne przekonanie, że zielony wiąże się z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, podobnie jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, tylko i wyłącznie dla smaku. Standardowo, zielone koktajle przygotowuje się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla tygrysków, które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Bielsko-Biała

Pomarańczowe

Z czym kojarzy Ci się najbardziej pomarańczowy? Z.. pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia i oczywiście imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Bielsko-Biała

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najpiękniejszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Najczęściej podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, jak np. arbuz.

detoks sokowy Bielsko-Biała

Fioletowe

Do naszych gift rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe przyjmują fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Czasem trafimy na seler naciowy, który sprawia, że kwiat smaku jest przecudowny.

Każdy z soków, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie powodują utraty witamin i minerałów, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce spowoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, co jest bardzo niepożądane w diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu efektów, które oczekujemy. Ze względu na technikę wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszystkie soki i zupy musimy trzymać w zimnym miejscu, np. w lodówce, a także chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od papierosów?

Dobrze że nie od LSD! Jeśli palisz papierosy nałogowo, musisz pamiętać o tym, że po pierwsze to najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajek opóźni działanie diety sokowej, a dodatkowo nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Najlepszym scenariuszem jest całkowite rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na kilka dni przed dietą sokową, a najlepiej do całkowitego minimum.

Nie z tego miasta? Sprawdź te:

Ostatnia aktualizacja