Dieta sokowa Toruń

Poszukujesz diety sokowej w Toruniu? Idealny pomysł! Detoks sokowy to bardzo popularna dieta w Twoim mieście, a dużo osób zamawia ją z dostawą pod adres zamieszkania! Co sprawia, że dieta sokowa jest taka popularna?

Zamów dietę sokową z naszym kodem i otrzymaj rabat 15%!

KOD -15%: PZDS15

Do Torunia dowożą diety pudełkowe:

detoks sokowy Toruń

Powermeal

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Toruń

Masterdieta

już za 69 zł / dzień

detoks sokowy Toruń

Fitnezja

już za 69 zł / dzień

Dieta sokowa w Toruniu to przede wszystkim

detoks sokowy Toruń

Oczyszczanie ciała
To czego bardzo potrzebujemy! Oprócz tego, że w naszym organizmie jest wiele niepotrzebnych substancji, to dodatkowo bardzo długo utrzymują się w nim. Raz na jakiś czas należy to poprawić i wyregulować funkcjonowanie naszego organizmu.

detoks sokowy Toruń

Nie mamy skutków ubocznych
Bardzo dużo diet źle prowadzonych mogą doprowadzić do wielu, złych skutków. Jeśli wykorzystujesz np. dietę ketogeniczną w niepoprawny sposób, bez jakichkolwiek badań, odczujesz to na swojej jakości życia. Dieta sokowa jest na tyle łatwa i uniwersalna, że nie ma co tutaj popsuć!

dieta sokowa Toruń

Świeżość i naturalność
To jest to, co potrzebujemy w czasach, kiedy wszystko jest naszpikowane chemią. Dieta sokowa to soki przygotowane z całkowicie świeżych warzyw i owoców, a dzięki właściwemu przechowywaniu, utrzymują one swoje właściwości.

Więcej informacji na temat diety sokowej? Sprawdź nasz wpis o tej oczyszczającej diecie pt. “dieta sokowa”.

W jaki sposób cateringi dietetyczne tworzą dietę sokową?

Wszystkie posiłki, które są przygotowywane przez każdy z cateringów dietetycznych, nawet tych, które dowożą na teren miasta Toruń, są przygotowywane dzień przed dostarczeniem diety sokowej. Wszystkie posiłki z pewnością są świeże i w swoim składzie mają bardzo dużą ilość witamin i minerałów.
Wszystkie soki zawierają naturalnie hodowane warzywa i owoce i jest to jedyny składnik tego pysznego posiłku. Nie otrzymasz żadnych ulepszaczy czy innej chemii, która spowoduje, że Twój organizm będzie jeszcze bardziej zatoksykowany.
Wszystkie cztery soki (czasem jeden sok jest zamieniany na zupę dla poczucia jedzenia prawdziwego posiłku) są zawsze szczelnie zamknięte, żeby powietrze nie dostawało się do środka i są dostarczane w mobilnych chłodniach. Nie może bowiem dojść do przypadkowego zagrzania soku, żeby później go schłodzić i dopiero wypić – wtedy sok skiśnie, a my będziemy mieć skutek trzech dni diety sokowej już po wypiciu jednego soku.
Catering dietetyczny z Torunia czy jakiegokolwiek innego miasta, zatrudnia profesjonalnych dietetyków, którzy wiedzą jak tworzyć dietę sokową dla Ciebie. Istnieją tu bowiem pewne zasady tworzenia diety sokowej. Jest wiele różnych przepisów na dietę sokową i dzieli się je na cztery kolory – zielone, czerwone, pomarańczowe i fioletowe.

Dieta sokowa
detoks sokowy Toruń

Zielone

Normalne przekonanie, że kolor zielony wiąże się bezpośrednio z warzywami jest bezpośrednio skorelowany, tak samo jest w przypadku diety sokowej. Ogromna ilość tutaj warzyw, ale znajdziemy tutaj także trochę owoców, ale tylko dla smaku. Normalnie, zielone koktajle tworzy się z: jarmużu, selera naciowego, jabłka, ogórka, a dla osób które lubią bardziej intensywne smaki – imbir, szpinak oraz gruszka.

detoks sokowy Toruń

Pomarańczowe

Pomarańczowy kolor najbardziej kojarzy się z… pomarańczą. Uwaga żarcik – co było pierwsze? Pomarańcza czy kolor pomarańczowy? W ramach detoksu sokowego o kolorze pomarańczowym, można wykorzystać warzywa i owoce takie jak: marchew, pomarańcza (np. ta z wcześniejszego żartu), brzoskwinia no i imbir dla indywidualistów.

detoks sokowy Toruń

Czerwone

Skoro gramy w zielone, to gramy też w czerwone 😉 Najlepszy czerwony kolor uzyskamy dzięki burakowi, ale nie takiemu ze wstydu. Burak z ziemi z krwi i kości! Często podawany z marchewką, cytryną lub limonką, selerem naciowym, jabłkiem. Są tutaj także soki w całości stworzone z czerwonych owoców, np. arbuz.

detoks sokowy Toruń

Fioletowe

Do tej drużyny capability rangersów brakowało tylko fioletowego, który… uzyskiwany jest przede wszystkim z wiśni. To one sprawiają, że soki warzywno-owocowe mają fioletowy kolor. Często dodawany jest także arbuz, cytryna. Można czasem natrafić na seler naciowy, dzięki któremu kwiat smaku jest przecudowny.

Wszystkie soki, które są przygotowywane przez cateringi dietetyczne, powinny być wykonywane techniką cold press. Skupia się ona na tłoczeniu warzyw i owoców na zimno, które nie pozwalają utracić naturalne witaminy i minerały, a także ich zdrowotnych właściwości. Zrobienie koktajlu sokowego w sokowirówce powoduje delikatne ogrzanie warzyw i owoców, a jest to bardzo niepożądane przy diecie sokowej. Nie będziemy mieć wtedy po prostu oczekiwanych przez nas efektów. Technika wytwarzania koktajli w diecie sokowej, wszelkie soki i zupy musimy trzymać w chłodnym miejscu, np. w lodówce i chronić przed wszelkimi promieniami słonecznymi. 

Uzależniony/a od nikotyny?

Dobrze że nie od koksu! Jeśli palisz fajki nałogowo, pamiętaj o tym, że po pierwsze to zdecydowanie najlepiej rzucić, a po drugie to palenie fajurek opóźni działanie diety sokowej, a w dodatku nie będzie ona tak efektywna jak mogłaby być! Idealnym scenariuszem jest rzucenie albo chociaż ograniczenie ich już na trochę przed dietą sokową do całkowitego minimum.

Nie jesteś z tego miasta? Popatrz na:

Ostatnia aktualizacja