Śniadania Świnoujście

Świnoujście ma bardzo dużo różnych lokali, które oferują nam ogromną ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Jakie z nich są warte zachodu? Tego dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i właścicieli lokali gastronomicznych.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zagregować wszelkie obiekty, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Świnoujście.

śniadania Świnoujście

Chcesz być w naszym spisie lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli musisz dostać się na naszą listę z świnoujścia, wyślij do nas wiadomość na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • warte spróbowania dania, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • fotografie dań, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażmy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy zajadają się pysznymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.

Serdeczny przedsiębiorco w śwnioujściu, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do lokalu w mieście Świnoujście). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal z świnoujścia, w której byłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • śniadania, które jadłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swoim kolegom, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Najnowsze opinie restauracji, w których już byliśmy

Sprawdź te:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak określić dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go tak, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie można jeść posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Świnoujście?

śniadania Świnoujście
śniadania Świnoujście

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy świnoujścia wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Bardzo ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Świnoujście, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich dań.

Zazwyczaj każda z restauracji z świnoujścia będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Dlatego też, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Świnoujście:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Świnoujście? A może chcesz uzupełnić naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja