Śniadania Jelenia Góra

Jelenia Góra ma wiele różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wybrania się? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce wypisać te lokale, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Jelenia Góra.

śniadania Jelenia Góra

Pragniesz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli chcesz widnieć na naszej liście z Jeleniej Góry, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • adres restauracji,
 • istotne śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które chcecie pokazać wszystkim,
 • zdjęcia w czasie Waszej pracy! Pokażemy ludzi, którzy pracują na istnienie Twojej marki!
 • bonus dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy zajadają się Waszymi przepysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.

Serdeczny właścicielu lokalu w Jeleniej Górze, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej witrynie w danym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Jelenia Góra). Masz powód, więc spiesz się!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać restaurację z Jeleniej Góry, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Napisz do nas kilka informacji, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • adres obiektu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój wpis zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Pamiętajcie, że pozostałe obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają już napisane przez nas opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków jak śniadania “na szybko”, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Jelenia Góra?

śniadania Jelenia Góra
śniadania Jelenia Góra

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Jeleniej Góry kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Jelenia Góra, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która ma śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Jeleniej Góry będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektóre osoby mogą preferować te lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze dania w mieście Jelenia Góra:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Jelenia Góra? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja