Śniadania Szczawnica

Szczawnica ma bardzo dużo różnych restauracji, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością skosztowałby każdy łasuch. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i właścicieli obiektów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zagregować wszelkie obiekty, które oferują śniadanie w mieście Szczawnica.

śniadania Szczawnica

Musisz być w naszym spisie restauracji?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz widnieć na naszej liście z Szczawnicy, wyślij do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa lokalu,
 • adres obiektu,
 • najlepsze śniadania, które Twoi kelnerzy serwują oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto pokazać wszystkim,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • bonus dla tych, którzy doślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha accomplish ucha} klientów, którzy jedzą pyszne dania. Uwaga! Mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które znajdą każdą próbę oszukaństwa, a to zawsze kończy się bardzo źle.

Serdeczny właścicielu lokalu w Szczawnicy, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do obiektu w mieście Szczawnica). Warto się pospieszyć!

Dla odwiedzających restauracje

Chcesz dodać obiekt z Szczawnicy, w której jadłeś/aś, ale nie spotkałeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Napisz nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa restauracji,
 • adres obiektu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Jeśli tylko napiszecie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego, który jest dostępny niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że inne restauracje też chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jakie są dobre śniadania?

Zapamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie można jeść posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Szczawnica?

śniadania Szczawnica
śniadania Szczawnica

Jak wybrać dobrą restaurację?

Często mieszkańcy Szczawnicy kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko jest ta restauracja od aktualnego miejsca przebywania. Oprócz tego ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać fałszywych informacji 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Szczawnica, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z Szczawnicy będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego względu, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Szczawnica:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdej restauracji, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Szczawnica? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejsze jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja