Śniadania Żory

Żory ma wiele różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które na pewno skosztowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać najlepiej oceniane obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w mieście Żory.

śniadania Żory

Musisz być w naszym spisie lokali?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli lokali

Jeżeli pragniesz widnieć na naszej liście z Żor, napisz do nas e-maila na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • warte spróbowania posiłki, które podajecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich zadowolonych klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychwycą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Żorach, pamiętaj, że w każdym z miast może być tylko jeden obiekt, która będzie wyświetlana na naszej stronie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Żory). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać lokal gastronomiczny z Żor, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją wychwalać do niebios czy negatywnie ocenić? Wyślij do nas kilka informacji, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja obiektu,
 • dania, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie posiłków,
 • dodatkowo, możesz opisać wystrój lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty będziesz chwalić się swojej rodzinie, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań smakowych do tego, żeby być w całości zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi odrobinę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co zjedliście. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Żory?

śniadania Żory
śniadania Żory

Jak wybrać dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Żor wybierają przez menu, które jest na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tegoż obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Nie łatwo jest znaleźć taką restaurację w mieście Żory, która będzie miała nieduży ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z Żor będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Dlatego też, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane posiłki w mieście Żory:

 • jajecznica na maśle z kurkami,
 • hummus z dodatkami,
 • fast food,
 • kawa z cynamonem,
 • omlet z serem,
 • gorditas,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które posiada szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Żory? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja