Śniadania Zabrze

Zabrze ma wiele różnych obiektów, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pysznych pozycji, które z pewnością skosztowałby każdy koneser dobrego smaku. Które z nich są warte zachodu? Tego chcemy dowiedzieć się od osób, które przeglądają tą stronę i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce zebrać wszelkie lokale gastronomiczne, które oferują śniadanie w mieście Zabrze.

śniadania Zabrze

Pragniesz być na naszej liście lokali?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeżeli chcesz widnieć na naszej liście z Zabrza, wyślij do nas wiadomość e-mail na pocztę kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości umieść następujące informacje:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • Twoje śniadania, które serwujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia dań, które warto opublikować,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na Twoją markę!
 • gratis dla osób, które wyślą także zdjęcia swoich uśmiechniętych{ od ucha get ucha} klientów, którzy zajadają się pysznymi daniami. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.

Drogi właścicielu lokalu w Zabrzu, pamiętaj, że w każdym mieście może być maksymalnie jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (no chyba, że to my wpadliśmy do restauracji w mieście Zabrze). Masz powód, więc spiesz się!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać obiekt gastronomiczny z Zabrza, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy obsmarować? Wyślij do nas kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • posiłki, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • fotografie posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie? Twój tekst oraz wraz ze zdjęciem zostanie opublikowane na łamach naszej strony, a Ty będziesz mógł/mogła pochwalić się swojej żonie, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów!

Wypiszcie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe lokale także chcą się dodać do naszego spisu!

Jak wyglądają opinie restauracji?

Nasze przykłady:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym charakteryzują się dobre śniadania?

Musimy pamiętać o tym, że śniadanie to ten posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas niejednokrotnie na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie też, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetrawienie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Zabrze?

śniadania Zabrze
śniadania Zabrze

Jak wybrać idealną restaurację?

Często mieszkańcy Zabrza kierują się po prostu menu, które jest na Facebooku lub stronie www lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie innych i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jedynie pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Zabrze, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Zabrza będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Zabrze:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • bukiet owoców i warzyw,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które oferuje szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Zabrze? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja