Śniadania Warszawa

Śniadania w mieście Warszawa

Warszawa ma bardzo dużo różnych lokali, które w swoim menu mają ogromną ilość różnych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osóbnaszych internautów i właścicieli obiektów.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce wypisać wszelkie obiekty, które w menu mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Warszawa.

śniadania Warszawa

Chcesz być na naszej liście restauracji?

Dla restauratorów

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Warszawy, napisz do nas wiadomość na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości uzupełnij następujące informacje:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • najlepsze posiłki, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • fotografie posiłków, które warto opublikować,
 • zdjęcia Was w pracy! Pokażemy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • gratis dla tych, którzy wyślą także zdjęcia swoich zadowolonych klientów, którzy jedzą dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które znajdą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w Warszawie, pamiętaj, że w każdym z miast jest maksymalnie jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszym portalu w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy tą restaurację w mieście Warszawa). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać lokal z Warszawy, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Wyślij nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa lokalu,
 • adres lokalu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia dań,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego portalu, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów w internecie!

9 + 14 =

Wypiszcie do nas maila lub użyjcie formularza dostępnego poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że pozostałe lokale też chcą się dodać do naszej listy!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jak określić dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w ciągu całego dnia i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był on syty. Niekiedy po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz przez długo okres czasu. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Zapamiętajcie także, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz tego typu posiłki w mieście Warszawa?

śniadania Warszawa
śniadania Warszawa

Jak znaleźć idealną restaurację?

Często mieszkańcy Warszawy kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej restauracji. Kluczowe dla nich są ceny dań, które serwuje dana restauracja, a następnie interesuje ich jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek musi poznać opinie osób trzecich i pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Trzeba pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Warszawa, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy z pomocą przyjdzie każda kawiarnia, która przygotowuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda restauracja z Warszawy będzie nam mogła zaserwować dania na miejscu, ale czasem zdarza się zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektórzy z nas mogą preferować takie obiekty, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale w dodatku możliwość wzięcia dania na wynos.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Warszawa:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z papryką,
 • parówki,
 • kawa z cynamonem,
 • naleśniki z parówką,
 • bagietka z salami,
 • wasa z łososiem,
 • wafle ryżowe.

Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Czy dalej chcesz zjeść śniadanie w mieście Warszawa? A może uzupełnisz naszą listę restauracji z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

W Warszawie działa także: Catering dietetyczny Warszawa

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: