Śniadania Szczyrk

Szczyrk ma bardzo dużo różnych lokali, które w swoim menu mają dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wydania ostatnich pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osób przeglądających tą stronę i właścicieli restauracji.
Jesteśmy portalem, który w przyszłości chce zagregować wszystkie lokale, które oferują śniadanie w najpiękniejszym mieście – Szczyrk.

śniadania Szczyrk

Pragniesz być na naszej liście lokali?

Napisz do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla właścicieli obiektów

Jeśli musisz widnieć na naszej liście z Szczyrka, wyślij do nas e-maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja obiektu,
 • istotne śniadania, które gotujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto opublikować,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcie swoich uśmiechniętych{ od ucha accomplish ucha} klientów, którzy zajadają się Waszymi daniami. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie, które wychaczą każdą próbę oszustwa, a to kończy się bardzo bardzo źle.

Serdeczny właścicielu lokalu w Szczyrku, pamiętaj, że w każdym z miast może być maksymalnie jeden lokal, która będzie się wyświetlać na naszym serwisie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my odwiedziliśmy ten obiekt w mieście Szczyrk). Nie czekaj, aż konkurencja zgłosi się do nas przed Tobą!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać obiekt z Szczyrka, w której jadłeś/aś, a nie spotkałeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy wystawić negatywną opinię? Napisz do nas kilka punktów, a mianowicie:

 • nazwa lokalu,
 • adres restauracji,
 • posiłki, które jadłeś/aś wraz z ich cenami ,
 • fotografie dań,
 • dodatkowo, możesz napisać coś na temat wystroju lokalu.

Co będziesz mieć w zamian za informacje o obiekcie gastronomicznym? Twój wpis oraz zdjęcie zostanie opublikowane na łamach naszego serwisu, a Ty pochwalisz się swoim wrogom, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

Napiszcie do nas maila lub użyjecie formularza kontaktowego, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe obiekty także chcą się dodać do naszej listy!

Jak wyglądają nasze opinie restauracji?

Sprawdź kilka z nich:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Czym są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu całego dnia i musimy przygotować go tak, żeby był on syty. Czasem po prostu nie starcza nam czasu, na przygotowanie w pełni wartościowego posiłku, który zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, aby być w całości zadowolony ze śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie całości, które dopiero co pochłonęliście. Czy aby na pewno znajdziesz takie posiłki w mieście Szczyrk?

śniadania Szczyrk
śniadania Szczyrk

Jak znaleźć dobrą restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Szczyrka kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Kluczowe dla nich są ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a następnie sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego obiektu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Ultra trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Szczyrk, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda restauracja z Szczyrka będzie nam mogła serwować dania w lokalu, ale czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektórzy z nas mogą preferować takie lokale, które oferują coś więcej niż tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia posiłku na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najpopularniejsze posiłki w mieście Szczyrk:

 • jajecznica ze szczypiorkiem,
 • hummus z dodatkami,
 • parówki,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • wasa z łososiem,
 • awokado z płatkami róży.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będą się różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Szczyrk? A może chcesz uzupełnić naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na wieści! Pozostańmy w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja