Śniadania Szczecinek

Śniadania w mieście Szczecinek

Szczecinek ma bardzo dużo różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pysznych pozycji, które na pewno spróbowałby każdy łasuch. Które z nich są warte wydania pieniędzy? Tego chcemy dowiedzieć się od osóbnaszych internautów i restauratorów.
Jesteśmy serwisem, który w przyszłości chce wypisać wszelkie restauracje, które oferują śniadanie w mieście Szczecinek.
śniadania Szczecinek

Pragniesz być w naszym spisie lokali?

Dla restauratorów

Jeśli chcesz dostać się na naszą listę z Szczecinka, wyślij do nas wiadomość e-mail na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja lokalu,
 • istotne śniadania, które przygotowujecie oraz ich koszt,
 • zdjęcia posiłków, które warto wyświetlić,
 • zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy pracują na Twoją markę!
 • mini bonus dla tych, którzy prześlą nam także zdjęcia swoich klientów, którzy jedzą przepyszne dania. Uważajcie, mamy specjalnie przeszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które wychwycą każdą próbę oszukaństwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo źle.
Serdeczny właścicielu lokalu w Szczecinku, pamiętaj, że w każdym mieście jest tylko jeden obiekt, która będzie się wyświetlać na naszej stronie w określonym mieście (inaczej mają się sprawy, jeśli to my wpadliśmy do lokalu w mieście Szczecinek). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla bywalców restauracji

Chcesz dodać obiekt z Szczecinka, w której byłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Zamierzasz ją wychwalać do niebios czy obsmarować? Wyślij nam kilka punktów, które będą zawierać:

 • nazwa obiektu,
 • lokalizacja restauracji,
 • posiłki, które spożyłeś/aś, ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz dodać coś od siebie na temat wystroju lokalu.
Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie internetowym, a Ty pochwalisz się swojemu mężowi, że to co piszesz zostało opublikowane w internecie!

2 + 15 =

Napiszcie do nas maila lub użyjcie formularza kontaktowego dostępnego niżej, postaramy odpowiedzieć jak tylko dostaniemy wiadomość. Nie zapominajcie, że pozostałe lokale także chcą się dodać do naszej listy!

Możesz bezpłatnie dodać lokal jeszcze tylko do:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Przykładowe opinie restauracji, w których już byliśmy

Sprawdź te:

Jakie są dobre śniadania?

Pamiętaj, że śniadanie to najważniejszy posiłek w całym dniu i powinniśmy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego dania, które zaspokoi nas nieraz na cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele różnych doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być całkowicie zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie też, że nie wolno jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania w pośpiechu, lepiej jeść je “na miejscu”. Musimy dać naszemu organizmowi trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy aby z pewnością znajdziesz takie posiłki w mieście Szczecinek?

śniadania Szczecinek
śniadania Szczecinek

Jak wybrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy Szczecinka wybierają przez menu dostępnym na Facebooku lub stronie internetowej lokalu. Sprawdzają oni ceny dań, które przygotowuje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Oprócz tego ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakąś restaurację. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być w jakikolwiek sposób sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉
Bardzo ciężko jest znaleźć taką restaurację w mieście Szczecinek, która będzie miała słaby ruch w godzinach szczytu. Wtedy pomoże każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Większość czasu każda z restauracji z Szczecinka będzie nam mogła serwować dania na miejscu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w na szybko. Z tego powodu, niektórzy z nas mogą preferować te lokale, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość wzięcia dania na wynos.

Najczęściej wybierane dania w mieście Szczecinek:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus z papryką,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i grahamka,
 • naleśniki z parówką,
 • gorditas,
 • każdy rodzaj pieczywa,
 • wafle ryżowe.
Menu każdej restauracji, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty z pewnością znajdziesz coś co pasuje Tobie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Szczecinek? A może uzupełnisz naszą listę lokali z tego miasta? Nie ważne które z tych dwóch jest Twoim celem, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na informacje! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te: