Śniadania Świdnica

Świdnica ma wiele różnych restauracji, które oferują nam dużą ilość różnych pyszności, które z pewnością spróbowałby każdy obżartuszek. Które z nich są warte wybrania się? Tego dowiemy się od osób przeglądających tą stronę i właścicieli lokali.
Jesteśmy portalem, który w niedalekiej przyszłości chce zebrać najlepiej oceniane obiekty gastronomiczne, które w ofercie mają śniadanie w najpiękniejszym mieście – Świdnica.

śniadania Świdnica

Pragniesz być na naszej liście lokali?

Zgłoś się do nas!
Adres e-mail – kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl

Dla restauratorów

Jeśli pragniesz dostać się na naszą listę z świdnicy, napisz do nas maila na adres kontakt@przez-zoladek-do-serca.pl, a w wiadomości napisz nam o sobie:

 • nazwa restauracji,
 • lokalizacja restauracji,
 • warte spróbowania posiłki, które przygotowujecie oraz ich ceny,
 • zdjęcia dań, które warto wyświetlić,
 • najlepiej zdjęcia jak pracujecie! Pokażemy ludzi, którzy tworzą na renomę Twojej marki!
 • gratis dla tych, którzy doślą także zdjęcie swoich szczęśliwych klientów, którzy jedzą Wasze dania. Uwaga! Mamy specjalnie wyszkolone gołębie oraz inne ptactwo, które odnajdą każdą próbę oszustwa, a to musi zawsze kończyć się bardzo bardzo źle.

Serdeczny restauratorze w świdnicy, pamiętaj, że w każdym z miast jest tylko jedna restauracja, która będzie wyświetlana na naszej stronie w określonym mieście (no chyba, że to my odwiedziliśmy ten lokal w mieście Świdnica). Nie czekaj, aż Twój sąsiad się do nas zgłosi!

Dla klientów restauracji

Chcesz dodać restaurację z świdnicy, w której jadłeś/aś, a nie znalazłeś/aś jej u nas? Chcesz ją pochwalić czy negatywnie ocenić? Wyślij do nas kilka informacji, a dokładniej:

 • nazwa lokalu,
 • lokalizacja lokalu,
 • śniadania, które spożyłeś/aś oraz ich ceny ,
 • zdjęcia posiłków,
 • jeśli chcesz, możesz opisać wystrój lokalu.

Co uzyskasz w zamian za informacje o restauracji? Twój tekst oraz oraz zdjęcie zostanie opublikowane na naszym serwisie, a Ty pochwalisz się swoim kolegom, że to co napiszesz zostało opublikowane w jednym z największych serwisów internetowych!

Napiszcie do nas maila lub użyjecie formularza, który jest dostępny poniżej, postaramy odpowiedzieć jak najszybciej. Nie zapominajcie, że inne obiekty też chcą się dodać do naszego spisu!

Najnowsze opinie restauracji

Przykładowo:

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Gallo nero (Bielsko-Biała)

Zastanawiasz się, czy wybrać się do Gallo Nero? Sprawdź opinie o tej restauracji zanim się tam udasz! Zobaczysz, czy na pewno warto tam pójść!

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno male (Bielsko-Biała)

Meno Male w Bielsku? Byliśmy tam! Sprawdź, co zamówiliśmy, jak wyglądało i jak smakowało i sam zdecyduj, czy warto się wybrać!

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Wrzosowa Chata (Bielsko-Biała)

Chcesz wybrać się do Wrzosowej Chaty, ale nie jesteś pewny wyboru? Sprawdź jak wyglądało nasze zamówienie i zdecyduj czy wybrać się tam!

Jak wybrać dobre śniadania?

Trzeba pamiętać o tym, że śniadanie to najbardziej potrzebny posiłek w całym dniu i musimy przygotować go w taki sposób, żeby był syty. Czasem nie starcza nam czasu, na stworzenie pełnowartościowego posiłku, który zaspokoi nas czasem nawet przez cały dzień. Jeśli lubisz dobrze zjeść na śniadanie, musisz wiedzieć, że potrzebujesz wiele doznań w kubkach smakowych do tego, żeby być w pełni zadowolony ze swojego śniadania. Pamiętajcie także, że nie można jeść tych ważnych posiłków takich jak śniadania “na szybko”, lepiej zjeść je „na miejscu”. Musimy dać naszemu układowi trawiennemu trochę czasu na przetworzenie wszystkiego. Czy na pewno znajdziesz tego typu posiłki w mieście Świdnica?

śniadania Świdnica
śniadania Świdnica

Jak dobrać idealną restaurację?

Bardzo często mieszkańcy świdnicy kierują się po prostu menu dostępnym na Facebooku lub stronie www restauracji. Sprawdzają oni ceny dań, które sprzedaje dana restauracja, a potem sprawdzają jak daleko muszą iść. Dodatkowo, ważne są opinie tego lokalu. Jak wiadomo – człowiek jest stworzeniem stadnym, przez co pójdzie za radą każdej osoby, która poleci jakiś lokal. Musisz jednak pamiętać, że opinia musi być sensowna i nie zawierać dwóch słów na krzyż 😉

Zawsze trudno jest znaleźć taką restaurację w mieście Świdnica, która będzie miała mały ruch w godzinach szczytu. Wtedy okaże się pomocna każda kawiarnia, która serwuje śniadaniowe wersje swoich posiłków.

Zazwyczaj każda z restauracji z świdnicy będzie nam mogła zaserwować dania w lokalu, ale każdemu czasem zdarza się także zjeść śniadanie w ruchu. Z tego powodu, niektóre osoby mogą preferować takie obiekty, które oferują nie tylko miejsce parkingowe, ale także możliwość zabrania dania na wynos. Ważne jest także drugie śniadanie w ciągu dnia.

Najczęściej wybierane dania w mieście Świdnica:

 • jajecznica z bekonem,
 • hummus na bułce razowej,
 • naleśniki z serem,
 • kawa i rogalik maślany,
 • naleśniki ze szpinakiem,
 • zwykła bułka z masłem lub tosty,
 • wasa z łososiem,
 • guacomole z chlebem.

Menu każdego miejsca, które ma szeroką ofertę śniadań będzie się od siebie różnić, a Ty na pewno znajdziesz coś idealnego dla Ciebie.

Czy wciąż chcesz zjeść śniadanie w mieście Świdnica? A może uzupełnisz naszą listę obiektów z tego miasta? Nie ważne co chcesz teraz zrobić, najważniejszym dla nas jest to, żebyś do nas napisał/napisała. Czekamy z niecierpliwością na Twoją wiadomość! Chcemy pozostać w kontakcie!

Chcesz znaleźć odpowiednią restaurację na śniadania w innym mieście? Sprawdź także te:

Ostatnia aktualizacja